Gizlilik Ve Tarafsizlik Politikamiz

Ana Sayfa Gizlilik Ve Tarafsizlik Politikamiz

VETLAB Gizlilik Politikası

Laboratuvarımız meslektaşlarımıza ve meslektaşlarımızın yönlendirdiği hayvan sahiplerinin ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere hizmet veren bir özel kuruluştur. Bu hizmetleri gerçekleştirirken tüm ilgili taraflara karşı tarafsızlığımızı güvence altına almak ve hizmet alanlara ait bilgilerin gizliğini korumak ve personelimizin de bu doğrultuda çalışmasının sağlanmak için her türlü önlemi almış durumdayız. Bu sistemin kurallarının ve her türlü yasal şartın titizlikle uygulanması, gizlilik ve tarafsızlık için risk oluşturacak her tür konunun analiz edilerek gerekli önlemlerin alınması, ISO 17025 standardı isterleri doğrultusunda kurulmuş olan kalite yönetim sistemimizin güvencesi altına olup; bu kuralların titizlikle takip edileceği, bunun için gerekli her türlü önlemin alınacağı ve gerekli kaynakların sağlanacağı taahhüdümüzdür.
Bu taahhüdü yerine getirmek için;
• Bizden hizmet alan meslektaşlarımızın bizden aldığı hizmete ait her türlü gizli bilgi niteliğindedir. Bu sebeple bu bilgileri titizlikle korur korumak için her türlü önlemi alırız.
• Bu bilginin 3. taraflara paylaşımını sizlerin izni (paylaşım öncesi bilgi verilmesine yönelik yasal bir engel yoksa) ile yaparız.